הייחוד שלנו

ברוכים הבאים לקומה סנסה!

לפני שמתחילים, חשוב לדעת את הדברים הבאים:

בעידן של היום, למצוא שותף לחיים זה לא דבר פשוט. בניגוד לעבר, לא נסכים לחיות עם בן זוג רק בשביל לרצות את המשפחה, לא נקבל שידוך קבוע מראש, אשר "הונחת" עלינו כעובדה קיימת, ואפילו לא נישאר בזוגיות שבאה מתוך בחירה שלנו אבל אינה טובה לנו.

היום, אנחנו יותר מודעים למה אנו רוצים, לא מתביישים להודות בזה ולא מוכנים להתפשר כמו בעבר על דברים שחשובים לנו באמת.

העובדה שאנו מחפשים שותף לחיים שבאמת מתאים לנו באופן אישי, ולא מתפשרים על בן הזוג הראשון שנקרה בדרכינו ואיתו "סוגרים את הפינה", מצמצמת בצורה קיצונית את האפשרויות העומדות בפנינו למציאת האדם המתאים לנו.

בכדי לעזור להתמודד עם הבעיה הזאת, הקמנו את האתר.

אנו נעזור לכם, להתמקד בבני זוג פוטנציאליים עם התאמה גבוהה, על סמך נתונים שאתם ואחרים הזנתם, תוך חיסכון של זמן, תסכול ועוגמת הנפש שכרוכים בנסיונות לצאת עם בני זוג שאינם מתאימים לכם מלכתחילה.

המנוע שפיתחנו בנוי על עיקרון מאוד פשוט המבוסס על הגיון בריא (Common Sense). כך זה עובד:

בשלב הראשון אתם ממלאים שאלון על עצמכם ובמקביל על העדפות לגבי בן/בת הזוג. שאלון זה מורכב משאלות שנבחרו בקפידה. כך פועלים גם שאר המשתמשים באתר.

בשלב השני, שהוא שלב החיפוש, נכנס לתמונה החידוש המשמעותי שמבדיל אותנו ממרבית האתרים: המערכת שלנו מבצעת התאמה בין הנתונים של שני הצדדים ומעניקה משקל שונה לכל פרמטר ופרמטר, כך שבסוף מתקבלת תוצאה כוללת לגבי מידת ההתאמה ביניכם.  בני/בנות הזוג הפוטנציאליים יופיעו לפי מידת ההתאמה בסדר יורד, כלומר, המתאימים ביותר יופיעו בראש הרשימה.

כך אנו סוללים עבורכם דרך חלקה ובטוחה יותר להגיע למחוז חפצכם.

עשויים להיות מקרים של אי התאמה בפרמטר מסוים שחשוב לכם, ועדיין שווה לבחון את האפשרות לקשר ככל שיש יותר פרמטרים אחרים עם התאמה.

חשוב לציין, כי עקב מורכבותם של מוחו ונפשו של האדם, כל התיימרות לקביעת התאמה בין שני אנשים זרים הינה לא רצינית בעליל.  מה שעושה המערכת שלנו, היא מצביעה על שותפים פוטנציאליים שעל פניו מתאימים לכם בפרמטרים שנשאלו, ובכך ממקדת אתכם בקהל יעד מצומצם עם פוטנציאל גבוה יותר.

כדי להמחיש בצורה יותר ברורה את מה שהאתר עושה, ניתן לומר, שבקומה סנסה ממקדים אתכם בשטח קטן יותר של "ערימת השחת", אשר בו סביר להניח תוכלו למצוא יותר "מחטים"...

חשוב לציין, שככל שאנשים ישתפו את חבריהם ויפיצו את הבשורה ומספר המשתמשים באתר יגדל, כך ניתן יהיה לאתר את המתאימים יותר גם מבין המשתמשים החדשים, שהרי המערכת תשבץ גם אותם על פי רמת ההתאמה אליכם, כאשר המתאימים יותר יתברגו בראש הרשימה. זאת בשונה מאתרים אחרים, שם גם כשמספר המשתמשים גדל, לך תאתר מביניהם דווקא את אלה המתאימים לך (משמע: באתר זה עדיין תימצאו מול "ערימת שחת" קטנה כמו קודם, אבל עכשיו יש בה יותר "מחטים").

השאלות שנבחרו בקפידה, המשקלים השונים שניתנו לכל שאלה ושאלה, ההתאמה שמתבצעת על סמך התשובות של שני הצדדים, נוחות השימוש באתר והפיצ'רים הנוספים שהכנסנו,  מגדירים את כללי המשחק של עולם ההיכרויות מחדש.

בשלב הזה, לא נותר לנו אלא לשלוח אתכם לדרככם ולאחל לכם בהצלחה..!